MikroTik RB260GSP
De RB260GSP is een kleine SOHO-switch, die stroom levert via de ethernet-poorten. Poorten 2-5 kunnen andere PoE-compatibele apparaten voeden met dezelfde spanning als die op het apparaat worden aangesloten . De RB260GSP heeft vijf Gigabit Ethernet-poorten en één SFP-cage, het schakelen gebeurt via een Atheros Switch-chip. Het apparaat gebruikt een besturingssysteem dat specifiek is ontworpen voor MikroTik Switch-producten - SwOS.
€ 56,00 € 56,00 56.0 EUR
Mikrotik mANTBox 2 12s
€ 115,00 € 115,00 115.0 EUR
Miktrotik Wireless Wire
MIKROTIK RBWAPG-60AD KIT
De Wireless Wire is een baanbrekende oplossing die vezelsnelheid en kwaliteit biedt voor een fractie van de prijs.
Deze geweldige kit vervangt uw Gigabit Ethernet-kabel door twee kleine apparaten die via een 60 GHz draadloze verbinding met elkaar worden verbonden.
Richt de meegeleverde apparaten eenvoudig op elkaar en schakel ze in, het maakt een 1 Gbit full duplex link om uw kabel onmiddellijk te vervangen - dit is waarom we het de Wireless Wire noemen!

De Wireless Wire maakt veilige AES gecodeerde 60 GHz draadloze verbinding die niet wordt beïnvloed door het drukke WiFi-spectrum en biedt een stabiele en snelle verbinding voor afstanden van 200 meter of meer. De doos bevat twee wAP60G-apparaten die al aan elkaar zijn gekoppeld, een wandmontageset, riemen voor paalmontage en ook een paar tafelstandaards om de apparaten binnenshuis te gebruiken. De link werkt zelfs door de meeste vensters, afhankelijk van het materiaal.
€ 199,00 € 199,00 199.0 EUR
MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S + IN is nieuw "low-cost low-cost" lid van onze CRS-serie. Het wordt geleverd met één Gigabit Ethernet RJ45-poort, tien SFP-cages en één 10G SFP+ cage, evenals een LCD-paneel en seriële poort (RJ45). Product is inclusief desktop case en voeding. Er zijn speciale oren voorzien om het apparaat in een rack te monteren.

Onze CRS-serie combineert de beste functies van een volledig functionele router en een Layer 3-schakelaar, aangedreven door de bekende RouterOS. Alle specifieke Switch-configuratieopties zijn beschikbaar in een speciaal Switch-menu, maar als u wilt, kunnen poorten uit de switchconfiguratie worden verwijderd en voor routeringsdoeleinden worden gebruikt.
€ 219,00 € 219,00 219.0 EUR
Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM
€ 499,00 € 499,00 499.0 EUR
MikroTik hAP
€ 45,00 € 45,00 45.0 EUR
MikroTik cAP lite
€ 29,00 € 29,00 29.0 EUR
Mikrotik S-RJ01 SFP
€ 29,00 € 29,00 29.0 EUR
Mikrotik LHG-4G Kit
RBLHGR&R11e-4G
€ 189,00 € 189,00 189.0 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-20)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
WDM/LC/20km/TX: 1310nm RX:1550nm
€ 54,95 € 54,95 54.95 EUR
CTS HES-3109W2A(SM20)RF
8-Port 10/100/1000Base-T + optische poort WDM/LC/20km/RX: 1310nm TX:1550nm
or 10/100/1000Base-T Managed Gigabit CPE Switch
Met optische CATV RF receiver
€ 339,00 € 339,00 339.0 EUR
Beheerbox
Management controller voor Hempro (en ook Corinex)
€ 825,00 € 825,00 825.0 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 96,10 € 96,10 96.10000000000001 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (-40 to 85 oC)
€ 64,90 € 64,90 64.9 EUR
CTS SFP-51W2B(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-51W2A(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
€ 36,20 € 36,20 36.2 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 28,90 € 28,90 28.900000000000002 EUR
CTS SDR-75-48
48V/75W DIN RAIL MOUNT POWER SUPPLY, 100~240VAC INPUT,48VDC/1.6A OUTPUT
€ 60,10 € 60,10 60.1 EUR