Mikrotik S-RJ01 SFP
€ 29,00 € 29,00 29.0 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-20)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
WDM/LC/20km/TX: 1310nm RX:1550nm
€ 44,95 € 44,95 44.95 EUR
CTS HES-3109W2A(SM20)RF
8-Port 10/100/1000Base-T + optische poort WDM/LC/20km/RX: 1310nm TX:1550nm
or 10/100/1000Base-T Managed Gigabit CPE Switch
Met optische CATV RF receiver
€ 339,00 € 339,00 339.0 EUR
Beheerbox
Management controller voor Hempro (en ook Corinex)
€ 825,00 € 825,00 825.0 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 96,10 € 96,10 96.10000000000001 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (-40 to 85 oC)
€ 64,90 € 64,90 64.9 EUR
CTS SFP-51W2B(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-51W2A(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
€ 36,20 € 36,20 36.2 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 28,90 € 28,90 28.900000000000002 EUR
CTS SDR-75-48
48V/75W DIN RAIL MOUNT POWER SUPPLY, 100~240VAC INPUT,48VDC/1.6A OUTPUT
€ 60,10 € 60,10 60.1 EUR
CTS HES-FCT
Fiber Cable Management Tray Unit For HES/FRW Series
€ 14,50 € 14,50 14.5 EUR
CTS IES-3106SFP-DR
IES-3106 Series Managed Industrial Switch
2 x 100/1000Mbps SFP
4 x 10/100/1000Mbps RJ-45
€ 504,50 € 504,50 504.5 EUR
CTS FWR5-3105SFP-CW-AC-DR
Residential Gigabit Managed Fiber Gateway with AC Wi-Fi
€ 153,80 € 153,80 153.8 EUR
CTS FOS-5126-1A
20 PORTS SFP(100/1000BASE-X) WITH 4 COMBO PORTS UPLINK(100/1000) + 2 x 10Gbps SFP+ MANAGEMENT SWITCH WITH 1AC POWER
€ 1309,00 € 1309,00 1309.0 EUR
CTS FOS-3148-1A
44 PORTS SFP(100/1000BASE-X) WITH 4 COMBO PORTS UPLINK MANAGEMENT SWITCH WITH 1AC POWER
€ 1369,20 € 1369,20 1369.2 EUR
CTS FOS-3128-1A
24 PORTS 100/1000BASE-X SFP WITH 4 COMBO PORTS (10/100/1000BASE-T, 100/1000BASE-X SFP) UPLINK MANAGEMENT SWITCH FIXED 1 AC
€ 816,80 € 816,80 816.8000000000001 EUR
CTS FOS-3114-1A
14 PORT 100/1000BASE-X SFP MANAGEMENT SWITCHWITH FIXED 1 AC
€ 600,50 € 600,50 600.5 EUR
CTS FOS-3110-1A
8 PORT 100/1000BASE-X SFP + 2 COMBO(100/1000BASE-X SFP + 10/100/1000BASE-T) MANAGEMENTSWITCH WITH FIXED 1 AC
€ 552,30 € 552,30 552.3000000000001 EUR
CTS ESW-3128SFP-1A
24 x 10/100/1000Mbps RJ-45 + 4 Gigabit Combo Ports L2+ Managed Fiber
€ 456,20 € 456,20 456.2 EUR

Prijzen excl. BTW. Levering uitsluitend aan bedrijven. Voor installateurs zijn er aangepaste prijzen neem daarvoor contact met ons op. Wijzigingen en fouten voorbehouden. Kleuren en verschijning kunnen op de website anders zijn dan in realtiteit.