Mikrotik S-RJ01 SFP
€ 29,00 € 29,00 29.0 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-20)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
WDM/LC/20km/TX: 1310nm RX:1550nm
€ 44,95 € 44,95 44.95 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 96,10 € 96,10 96.10000000000001 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (-40 to 85 oC)
€ 64,90 € 64,90 64.9 EUR
CTS SFP-51W2B(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-51W2A(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
€ 36,20 € 36,20 36.2 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 28,90 € 28,90 28.900000000000002 EUR

Prijzen excl. BTW. Levering uitsluitend aan bedrijven. Voor installateurs zijn er aangepaste prijzen neem daarvoor contact met ons op. Wijzigingen en fouten voorbehouden. Kleuren en verschijning kunnen op de website anders zijn dan in realtiteit.