CTS FWR5-3105SFP-CW-AC-DR
Residential Gigabit Managed Fiber Gateway with AC Wi-Fi
€ 153,80 € 153,80 153.8 EUR
CTS HES-3109W2A(SM20)RF
8-Port 10/100/1000Base-T + optische poort WDM/LC/20km/RX: 1310nm TX:1550nm
or 10/100/1000Base-T Managed Gigabit CPE Switch
Met optische CATV RF receiver
€ 339,00 € 339,00 339.0 EUR
CTS HES-FCT
Fiber Cable Management Tray Unit For HES/FRW Series
€ 14,50 € 14,50 14.5 EUR
CTS IES-3106SFP-DR
IES-3106 Series Managed Industrial Switch
2 x 100/1000Mbps SFP
4 x 10/100/1000Mbps RJ-45
€ 504,50 € 504,50 504.5 EUR
CTS SDR-75-48
48V/75W DIN RAIL MOUNT POWER SUPPLY, 100~240VAC INPUT,48VDC/1.6A OUTPUT
€ 60,10 € 60,10 60.1 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 28,90 € 28,90 28.900000000000002 EUR
CTS SFP-31W2A(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (-40 to 85 oC)
€ 64,90 € 64,90 64.9 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
€ 36,20 € 36,20 36.2 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-10)-D
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI), working temperature (0 to 70 oC)
€ 96,10 € 96,10 96.10000000000001 EUR
CTS SFP-31W2B(SM-20)
1.25G GIGABIT ETHERNET SFP TRANSCEIVER, WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE (DMI)
WDM/LC/20km/TX: 1310nm RX:1550nm
€ 44,95 € 44,95 44.95 EUR
CTS SFP-51W2A(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SFP-51W2B(SM-10)
10GBASE-SR SFP+ FIBER TRANSCEIVER WITH DIAGNOSTIC MONITORING INTERFACE(DMI)
€ 117,80 € 117,80 117.8 EUR
CTS SWH-3109SFP-DR
8 x 10/100/1000Mbps RJ-45
1 x 1000Mbps SFP or 100/1000Mbps SFP or 10/100/1000Mbps RJ-45 Uplink
Managed Fiber Access Switch
€ 172,90 € 172,90 172.9 EUR
CTS SWH-3112SFP
8 x 10/100/1000Mbps RJ-45 + 4 x Gigabit Combo Uplink Managed Fiber Access Switch
€ 240,10 € 240,10 240.1 EUR
Cablecon 90-IECF-56 5,1 Self Install
Haakse IEC Female, voor kabels met met een dielectricum tot 5,1 mm, montage zonder specifiek gereedschap
€ 3,70 € 3,70 3.7 EUR
Cablecon 90-IECM-56 5,1 Self Install
Haakse IEC Male, voor kabels met met een dielectricum tot 5,1 mm, montage zonder specifiek gereedschap
€ 3,24 € 3,24 3.24 EUR
Cablecon Adapter 5/8male-IECM14female
Adapter IEC female naar 5/8 pin-connector
€ 10,18 € 10,18 10.18 EUR
Cablecon F SC 56-CX3 4,9
F-Springconnector, compressie, voor het aansluiten zonder een moer, dielectricum tot 4,9 mm, net zo HF dicht als een normale F-connector
€ 1,29 € 1,29 1.29 EUR
Cablecon F SC 56-CX3 5,1
F-Springconnector, compressie, voor het aansluiten zonder een moer, dielectricum tot 5,1 mm, net zo HF dicht als een normale F-connector
€ 1,33 € 1,33 1.33 EUR
Cablecon F-59-CX3 6,0 QM
F-connector, Compressie. Voor kabels tot 6mm buitenmantel
€ 1,14 € 1,14 1.1400000000000001 EUR

Prijzen excl. BTW. Levering uitsluitend aan bedrijven. Voor installateurs zijn er aangepaste prijzen neem daarvoor contact met ons op. Wijzigingen en fouten voorbehouden. Kleuren en verschijning kunnen op de website anders zijn dan in realtiteit.